Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Best Seller
Kurs języka rosyjskiego na CD - rozmówki polsko-rosyjskie

Język rosyjski na co dzień+CD AUDIO

23,50  20,00 
Mini kurs językowy i rozmówki polsko-rosyjskie dla osób chcących poznać podstawy języka. Przeznaczony głównie dla osób rozpoczynających naukę, ale może być również przydatny dla tych, którzy już wcześniej zetknęli się z tym językiem.
Best Seller
Mobilne rozmówki rosyjskie

Mobilne rozmówki rosyjskie

19,90  17,00 
Zestaw zawiera książkę w formacie kieszonkowym oraz płytę CD-ROM z programem komputerowym SuperMemo UX i nagraniami MP3. Przemyślany układ książki ułatwia szybki dostęp do szukanych wyrażeń wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne. Dołączona płyta CD-ROM umożliwia skuteczną naukę doskonałą metodą SuperMemo i „osłuchanie się” z językiem przed wyjazdem za granicę dla osób, które nie miały z nim dotychczas kontaktu. NOWOŚĆ: rozmówki...
Best Seller
rozmówki greckie - nauka języka greckiego

Rozmówki greckie ze słownikiem

19,90  17,00 
Rozmówki to rzecz niezbędna w podróży. Warto choć trochę poznać język, by móc porozumieć się w innym kraju, żeby podróż była udana i bezpieczna. Nawet nieśmiałe próby powiedzenia czegoś w miejscowym języku zawsze otwierają drzwi i serca.
Best Seller
rozmówki portugalskie

Rozmówki portugalskie ze słownikiem

19,90  17,00 
Rozmówki portugalskie to niezbędna pomoc podczas podróży po Portugalii. Popularne zwroty, słownik słówek portugaskich, krótkie konwersacje. Z tymi rozmówkami nie zgubisz się już na portugalskich ulicach.
Best Seller
Swietłana Szczygielska - Repetytorium z języka rosyjskiego

Russkij jazyk. Repetytorium 3 tematyczno-leksykalne dla młodzieży szkolnej, studentów i nie tylko

20,00  17,00 
Repetytorium z języka rosyjskiego to pomoc dla wszystkich uczących się języka rosyjskiego. W książce do nauki rosyjskiego znajdziesz: przykładowe teksty do nauki oraz powtarzania podstawowych bloków tematycznych, pomoc dla nauczycieli w przygotowaniu lekcji. słowniczek języka rosyjskiego pod tekstami. bloki tematyczne dotyczące świąt, obyczajów, krajoznawstwa, oraz bloki rozszerzone np. nauka technika, postęp. Ta książka to cenne repetytorium z języka rosyjskiego dla...
Loading...