Chcesz poznać lepiej język francuski? Rozpocznij naukę języka francuskiego. Mamy książki dla każdego miłośnika tego języka. Dopiero zaczynasz przygodę z tym językiem? Sprawdź nasze propozycje książek francuski dla początkujących. Skorzystaj z oferty książek, słowników i podręczników do francuskiego.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Best Seller
PONS - Gramatyka języka francuskiego

Krótka gramatyka języka francuskiego

16,00 
Książka w zwięzły sposób przedstawia najważniejsze zagadnienia gramatyki języka francuskiego. Podręcznik do francuskiego uwzględnia wyrażenia charakterystyczne dla tego języka. Przystępnie sformułowane reguły poparte są przykładami tłumaczonymi na język polski.

Simple comme bonjour. Ćwiczenia z języka francuskiego dla początkujących

15,00 
Zadania i ćwiczenia o stopniu trudności A1 i A2 to cenna pomoc dla osób przygotowujących się do egzaminu z języka francuskiego na poziomie elementarnym: matura podstawowa, DELF/DALF. Kolorowa grafika i przyjazny design ułatwią uczniom i studentom zdobywanie oraz utrwalanie umiejętności językowych. Książka jest zbiorem ćwiczeń z języka francuskiego z kluczem na końcu, którego celem jest umożliwienie samodzielnego powtórzenia podstawowego słownictwa...

Słownik uniwersalny francusko-polski polsko-francuski LANGENSCHEIDT

19,90 
Ok. 30 tys. haseł i zwrotów. Aktualne, nowoczesne słownictwo obejmujące wszystkie dziedziny współczesnego życia; słowniczek kulinarny; minigramatyka języka francuskiego; idealny do codziennego użytku w szkole, w pracy i w podróży.
Loading...