O Nas

Witajcie na stronie Księgarni Naukowej AHE w Łodzi!

Od 1997 roku wydaliśmy już ponad 600 tytułów.
Jesteśmy Wydawnictwem Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Wydajemy czasopisma naukowe, książki dla dzieci, książki do nauki języków obcych, publikacje dla nauczycieli i studentów.
Jest tego naprawdę sporo.
Zajmujemy się promowaniem środowiska naukowo-badawczego oraz środowiska akademickiego AHE w Łodzi. Prowadzimy księgarnię internetową, gdzie możesz kupić m.in. książki dla pracowników naukowo-dydaktycznych, słowniki oraz podręczniki szkolne.

W ofercie księgarni naukowej AHE w Łodzi, każdy znajdzie coś dla siebie. Księgarnia w Łodzi może się pochwalić wydawaniem książek o arteterapii dla dzieci i pedagogów, pomocy dydaktycznych dla nauczycieli pracujących z dziećmi z trudnościami w uczeniu się oraz różnego rodzaju dysfunkcjami.
W Księgarni dostępne są podręczniki akademickie, literatura naukowa, książki dla dzieci i młodzieży oraz szeroki zakres książek do nauki języków obcych, w tym słowniki języków obcych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z publikacjami z zakresu marketingu i zarządzania, nauk humanistycznych, medycyny czy ekonomii. W dziale Beletrystyka znajdziecie literaturę dla kobiet, bestsellery, kryminały, literaturę faktu oraz biografie. To dobra literatura w atrakcyjnych cenach. Wśród wielu publikacji można znaleźć prawdziwe białe kruki, książki już dawno niedostępne, a tak potrzebne nauczycielom czy studentom.
Co więcej…
Księgarnia internetowa, wydaje również pierwszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik do nauki języka angielskiego ROUTE A1 i ROUTE A2. To książki do języka angielskiego, przygotowujące do egzaminu TELC. W dziale ebook, znajdziecie elektroniczne wersje wielu wydawanych przez nas książek.

Księgarnia internetowa stale rozszerza swój asortyment.
W ofercie pojawia się wiele nowości, książek specjalistycznych, książek dla naukowców, pedagogów i terapeutów.
Czerpiemy z bogatego doświadczenia naszej uczelni, wydajemy książki i czasopisma autorstwa wykładowców AHE w Łodzi, studentów uczelni oraz współpracowników Akademii.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Adres
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, ul. Sterlinga 26, 90-212 Łódź

Telefon
+48 42 63 12 908

E-mail
wydawnictwo@ahe.lodz.pl

Loading...