Login

Register

Login

Register

Szanowni Klienci,
Księgarnia Naukowa AHE nie będzie prowadziła sprzedaży książek (wydruków) do dnia 31 maja br. Możliwa jest jedynie sprzedaż e-book'ów.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Zarządzanie Innowacyjne w Gospodarce i Biznesie nr 1(12)/2011

37,00 
Artykuły w kolejnym numerze tego czasopisma zostały usystematyzowane w pięciu obszarach tematycznych: współczesne priorytety w zarządzaniu, problemy innowacyjności, zarządzanie w administracji publicznej, zarządzanie w przedsiębiorstwie, zarządzanie w transporcie.

Zarządzanie Innowacyjne w Gospodarce i Biznesie nr 11

37,00 
Oddajemy kolejny numer czasopisma „Zarządzanie Innowacyjne w Gospodarce i Biznesie” z przekonaniem, że poruszana problematyka zainteresuje szerokie grono czytelników o zróżnicowanych zainteresowaniach naukowych i badawczych. Artykuły w nim zawarte przypisaliśmy do czterech części tematycznych: współczesne priorytety w zarządzaniu, problemy innowacyjności, zarządzanie przedsiębiorstwem i problemy społeczno-ekonomiczne organizacji i gospodarstw domowych. Zgodnie z profilem czasopisma także bieżący numer koncentruje się na tematyce...

Zarządzanie Innowacyjne w Gospodarce i Biznesie nr 2(13)/2011

37,00 
Kolejny numer czasopisma skierowanego zarówno do specjalistów z zakresu zarządzania, jak i przedstawicieli innych dyscyplin naukowych.
Loading...